עדכונים ושינויים

אודות

ביה"ס לתנועה ולמחול קריית התרבות נס ציונה הוא ביתם של אוהבי וחובבי המחול.

עבור מאות רקדנים מהווה ההשתייכות למסגרת ביה"ס חוויה נעימה שמתחילה מהצעדים הראשונים בעולם המחול ועד ההתבגרות וההגעה לרמה מקצועית גבוהה.

צוות מורים מקצועי ומסור הדוגל ביחס אישי, סבלנות, התלהבות מקצועית ואהבה גדולה לאומנות המחול היא שהביאה את ביה"ס למעמד גבוה ביותר.

ביה"ס פועל בשלושה מישורים מרכזיים:
תחום המחול: היצע השיעורים כולל בלט קלאסי, מחול מודרני, שיעורי יצירה, ג'אז, היפ הופ, סטפס,
                  מחזות זמר, מחול מזרחי, פלמנקו, זומבה, ברייקדאנס ומחול לטיני.

תחום התנועה: פעילות לילדים, נוער ומבוגרים בתחומי עיצוב הגוף, התעמלות בשיטת פלדנקרייז,
                    התעמלות בונה עצם, התעמלות אומנותית, תנועה לגיל הרך, פילאטיס מזרן, טאיצ'י, יוגה,
                    עיצוב דינאמי וTRX.

להקות ייצוגיות: במסגרת ביה"ס פועלות להקות המחול הייצוגיות של העיר נס ציונה.
                    להקות המחול הייצוגיות הן להקות רפרטואריות שהפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד
                    מנוף המחול המקומי. הלהקות עובדות עם מיטב היוצרים מהארץ ומחו"ל, משתתפות בהפקות
                    מקומיות ופסטיבלים בארץ ובעולם וזוכות לביקורות חמות ולהצלחה מרשימה.
                    להקות המחול הייצוגיות רוקדות במגוון סגנונות המחול:
                    בלט קלאסי, מחול מודרני עכשווי, מודרני גרהם, ג'אז, מחזות זמר, היפ הופ, פולקלור עממי,
                    פלמנקו וסטפס.
                    הכניסה ללהקות המחול הייצוגיות מותנית במבחני קבלה.

ביה"ס מציע תוכנית העשרה מגוונת של שלל סגנונות התנועה והמחול:
צפייה במופעי מחול מקצועיים, פעילות מיוחדת סביב חגי ישראל, מורים אורחים, סדנאות ומפגשים עם רקדנים וכוריאוגרפים מהארץ ומחו"ל.

צוות ביה"ס יעשה ככל שביכולתו על מנת להנעים את זמנכם במקום, נשמח לעמוד לרשותכם.



מוקדי פעילות:
קריית התרבות - רח' השריון 1 | אשכול פיס - רח' אוסקר שינדלר
בתי התלמיד - בבתי הספר היסודיים בעיר | בית הנוער - שדרות אפרים קומורוב
אולם ספורט ביה"ס שקד - רח' השריון 7 | סטודיו דאנ"צ - רח' סוקולוב פינת המלאכה
מרכז קהילתי "שכונת העמק" - רח' העומרים 5 | בית להקות המחול - רח' משה לוי 4
בית הפנאי - רח' משה לוי 6

פרטים והרשמה:
מרכז מידע ורישום, קריית התרבות נס ציונה רח' השריון 1, טל. 08-9304001
המשרד פתוח בימים א'-ה' בין השעות 08:00-20:00
בית להקות המחול - רח' משה לוי 4, טל. 08-9304150, דוא"ל: lehakot@ktnz.org.il
בי"ס לתנועה ולמחול - רח' השריון 1, טל משרד ראשי. 08-9304134, דוא"ל danceoffice@ktnz.org.il
בית הפנאי - רח' משה לוי 6, טל. 08-9400333, דוא"ל pnay@ktnz.org.il



 

הצוות הניהולי

טליה שרף שחר
מנהלת ביה"ס
לתנועה ולמחול

 
רותם לב סימנה
מנהלת להקות המחול 
08-930-4145
rotem@ktnz.org.il
אורית שרמן
רכזת חוגי מחול
08-930-4151
orits@ktnz.org.il
הדס קדם
רכזת פרויקטים
08-930-4141
hadas@ktnz.org.il
עדי מלול
מזכירת ביה"ס
08-930-4134
danceoffice@ktnz.org.il

צוות המורים

חוגי תנועה ומחול

שיעורי תנועה ומחול לגיל הרך מאפשרים מפגש ראשוני עם עולם המחול והבמה,
דרך להבעה עצמית,פיתוח היצירתיות והדמיון ושיפור היציבה, התמצאות במרחב,
שיווי משקל וקואורדינציה.
השיעורים בנויים באופן חוויתי תוך התייחסות לעולמם הפנימי של הילדים.
השיעור משלב תנועה יצירתית, משחק וריקוד בשילוב אלמנטים בסיסיים
מעולם הבלט ובשימוש רב בדמיון.
דקלומים, אביזרים שונים, מוסיקה מגוונת בדגש על הנבאה, כיף ושמחה.


לפירוט החוגים - לחץ כאן

היצע השיעורים לילדים ונוער הינו:
בלט קלאסי, מחול מודרני, ג'אז, היפ הופ, ברייקדאנס, סטפס, מחול לטיני, פלמנקו וזומבה טומיק.


  לפירוט החוגים - לחץ כאן

שיעורי מחול מקצועיים לגילאי 18 ומעלה בתחומים:
בלט קלאסי
מודרני
ג'אז לירי
היפ הופ


לפירוט החוגים - לחץ כאן

פעילות למבוגרים בתחומים:
עיצוב גוף, מחול מזרחי, התעמלות בשיטת פלדנקרייז, התעמלות בונה עצם, פילאטיס מזרן, טאיצ'י, יוגה, עיצוב דינאמי, TRX.


לפירוט החוגים - לחץ כאן

מערכת שעות

מסלולים משולבים

מסלולים משולבים

מרכז מידע ורישום

דוא''ל

משרד המחול

08-930-4001

danceoffice@ktnz.org.il

08-930-4134

פירוט

במסלול לימודים זה נחשף הרקדן לסגנונות מחול שונים:
בלט קלאסי - טכניקה בסיסית לבניית הרקדן
מחול מודרני - שילוב של טכניקה, זרימה ועבודה במרחב
ג'אז - על סגנונותיו השונים
פולקלור ישראלי - ריקוד בעל אופי ישראלי המאפיין את התרבות והמזג הישראלי - יהודי

מסלול משולב כיתות א' - בלט קלאסי ומחול מודרני
מסלול משולב כיתות ב' - בלט קלאסי, פולקלור ומחול מודרני
מסלול משולב כיתות ג'-ד' - בלט קלאסי, פולקלור והיפ הופ

להלן פירוט השיעורים לפי מסלולים:

משולב א'1
יום ראשון בשעה 16:30-17:15 מודרני עם המורה עמית בטיטו – קריית התרבות סטודיו ב'
יום רביעי בשעה 17:00-17:45 בלט קלאסי עם המורה שני משה – קריית התרבות סטודיו א'
 

משולב א'2
יום ראשון בשעה 17:00-17:45 בלט קלאסי עם המורה שני משה – קריית התרבות סטודיו א'
יום רביעי בשעה 17:45-18:30 מודרני עם המורה שני קליימן מגן – קריית התרבות סטודיו ב'
 

משולב ב'1
יום ראשון בשעה 17:00-17:45 בלט קלאסי עם המורה סתיו דניס ברקן – אשכול פיס סטודיו א'
יום ראשון בשעה 18:00-18:45 פולקלור עם המורה שחר חרוסט – אשכול פיס סטודיו ב'
יום חמישי בשעה 16:30-17:30 מודרני עם המורה עדי פלד – קריית התרבות סטודיו ב'
 

משולב ב'2
יום שני בשעה 17:30-18:15 בלט קלאסי עם המורה לירון קיכלר – קריית התרבות סטודיו ד'
יום שני בשעה 18:30-19:15 מודרני עם המורה עדי פלד – קריית התרבות סטודיו א'
יום רביעי בשעה 18:30-19:15 פולקלור עם המורה שני קליימן מגן – קריית התרבות סטודיו ב'
 

משולב ג'-ד'
יום ראשון בשעה 17:45-18:45 בלט קלאסי עם המורה סתיו דניס ברקן – אשכול פיס סטודיו א'
יום ראשון בשעה 18:45-19:45 פולקלור עם המורה שחר חרוטס – אשכול פיס סטודיו ב'
יום שלישי 16:30-17:30 היפ הופ עם המורה טל אסרף – אשכול פיס סטודיו ב'
 

מסלולים משולבים עם המורה רונית עוז:
בלט בשילוב מודרני – כיתות א'
ימי שני וחמישי בשעה 16:30-17:15 - מתנ"ס וואלי

בלט בשילוב מודרני – כיתות ב'-ג'
יום שני בשעה 18:00-18:45 - מתנ"ס וואלי
יום חמישי בשעה 18:45-19:30 - מתנ"ס וואלי
 

מסלולים משולבים עם המורה ספיר שלו:
בלט בשילוב מודרני – כיתות א'
ימי ראשון ושלישי בשעה 18:00-18:45 – סטודיו סביוני נצר

בלט בשילוב מודרני – כיתות ב'-ג'
ימי ראשון ושלישי בשעה 18:45-19:30 – סטודיו סביוני נצר
 

 

מסלולי מצוינות

מסלולי מצוינות

מרכז מידע ורישום

דוא''ל

משרד מחול

08-930-4001

danceoffice@ktnz.org.il

08-930-4134

פירוט

מטרת המסלול הינה להכשיר רקדנים המעוניינים לטפח את טכניקת הבלט הקלאסי.
בשיעורים ילמדו בלט קלאסי, אופי, פויינט, רפרטואר ומחול מודרני.
מסלול זה מקיף וייחודי ומתובל בפעילות העשרה שתתקיים במהלך השנה:
מופעי מחול
סדנאות של מורים אורחים

במסלול יוכלו להשתלב באופן חלקי רקדניות מלהקות המחול הייצוגיות, מגמות מחול ואקדמיה.


מסלול מצוינות צעירה (כיתות ג'-ד')
יום שני בשעה 17:45-19:00 בבית הלהקות סטודיו דואט בלט קלאסי עם המורה רונה לרנר
יום חמישי בשעה 16:00-17:15 בקריית התרבות סטודיו א' – בלט קלאסי עם המורה טובה צוברי
יום חמישי בשעה 17:30-18:30 בקריית התרבות סטודיו ב'מחול מודרני עם המורה עדי פלד 


מסלול מצוינות א'
יום שני בשעה 16:00-17:30 בבית הלהקות סטודיו סולו – בלט קלאסי עם המורה טובה צוברי
יום שני בשעה 17:30-18:30 בבית הלהקות סטודיו סולו – רפרטואר עם המורה טובה צוברי
יום שלישי בשעה 16:15-18:00 בקריית התרבות סטודיו א' – בלט קלאסי + פויינט עם המורה רונה לרנר
יום שלישי בשעה 18:15-19:15 בקריית התרבות סטודיו ד' – מחול מודרני עם המורה צביקה הייזיקאס
יום חמישי בשעה 17:15-18:45 בקריית התרבות סטודיו א' – בלט קלאסי עם המורה טובה צוברי
יום חמישי בשעה 18:45-20:15 בקריית התרבות סטודיו ב' – מחול מודרני עם המורה עדי פלד


מסלול מצוינות ב'
יום שני בשעה 18:30-20:30 בבית הלהקות סטודיו סולו – בלט קלאסי עם המורה טובה צוברי
יום שני בשעה 20:30-21:30 בבית הלהקות סטודיו סולו – וריאציות עם המורה מריה סלקטור
יום שלישי בשעה 18:15-20:15 בקריית התרבות סטודיו א' – חימום + פילאטיס + רפרטואר עם המורה רונה לרנר
יום רביעי בשעה 18:00-20:00 באשכול פיס סטודיו א' – בלט קלאסי + פויינט עם המורה מריה סלקטור
יום חמישי בשעה 18:45-20:15 בקריית התרבות סטודיו א' – בלט קלאסי עם המורה טובה צוברי
יום חמישי בשעה 20:15-21:45 בקריית התרבות סטודיו ב' – מחול מודרני עם המורה עדי פלד

 

ביה"ס להתעמלות אומנותית

ביה"ס להתעמלות אומנותית

אחראית על ענף התעמלות אומנותית

נייד

סווטלנה ז'וגרב

054-580-3672

פירוט

תעמלות אומנותית - ענף אולימפי בו המתעמלות מבצעות תרגילים המשלבים תנועות בלט, אקרובאטיקה ומחול עם מכשירי יד כגון: חישוק, חבל, אלות וכדור.
התרגילים מתבצעים בלווי מוסיקה.
עבודת המכשיר תורמת לפיתוח הקואורדינציה והדגש הוא על תיאום בין הגוף, עבודת המכשיר והמוסיקה.
ההתעמלות תורמת לפיתוח הגוף בעיקר בתחום האסתטי, שיפור היציבה, פיתוח החוש המוסיקלי ופיתוח המיומנויות כמו השליטה במכשירי עזר.
ביה"ס להתעמלות אומנותית - מכבי עירוני נס ציונה
הוקם בשנת 1994 ע"י סווטלנה ז'וגרב, מאמנת בכירה בענף ההתעמלות האומנותית.


צוות מאמנות:
לובה סטריק - כוריאוגרפית ומורה לבלט ראשית של הנבחרת. 
גל חן ולכולדר - מאמנת קבוצות ליגה וחוגים. בוגרת ויינגיט, מתעמלת נבחרת ישראל לשעבר.
יוליה איגלניק - מאמנת נבחרת וחוגים. זוכת "נולד לרקוד" וחברת הנבחרת האולימפית הישראלית לשעבר.
 
צוות מדריכות בוגרת ויינגייט:
ניצן יעקב, דליה רוזין, פטל מעין, אוולין צ'רנין, לירון פרדסי, דניאל רדבנוביץ ולנגלייבן טלי


חדר ספורט ביה"ס אירוס
כיתות א'-ב'
ימי ראשון ורביעי בשעה 14:30-15:15
 

חדר ספורט ביה"ס ארגמן
כיתות א'-ב'
ימי ראשון ורביעי בשעה 15:30-16:15
 

חדר ספורט ביה"ס לב המושבה
כיתות א'-ב'
ימי שני וחמישי בשעה 14:15-15:00
 

אולם ספורט ביה"ס אשכול
כיתות א'-ב'
ימי שני וחמישי בשעה 15:15-16:00
 

חדר ספורט ביה"ס ניצנים
כיתות א'-ב'
ימי שלישי וחמישי בשעה 15:30-16:15


אולם ספורט ביה"ס שקד
טרום חובה – גן חובה (גילאי 4-6) – פעם בשבוע
יום חמישי בשעה 18:00-18:45
 
טרום חובה – גן חובה (גילאי 4-6) – פעמיים בשבוע
ימי ראשון ורביעי בשעה 17:30-18:15
 
כיתות א'-ב'
ימי ראשון ורביעי בשעה 18:30-19:15
 
כיתות ב'-ד'
ימי ראשון ורביעי בשעה 16:30-17:20
 


מערכת שעות קבוצות ליגה - אולם ספורט ביה"ס שקד
ליגה מתחילים
ימי ראשון ורביעי בשעה 18:30-20:00
 
ליגה 1
יום שלישי בשעה 15:30-18:30
יום חמישי בשעה 18:00-21:00
יום שישי בשעה 12:30-15:30
 
ליגת על – תחרותית
יום שני בשעה 14:00-17:00
יום שלישי בשעה 15:30-18:30
יום חמישי בשעה 18:00-21:00
יום שישי בשעה 12:30-15:30
 
ליגה מתחילים (קדם נבחרת 1)
ימי שלישי וחמישי בשעה 17:00-18:30
 
קדם נבחרת 2
ימי שלישי וחמישי בשעה 15:30-18:00
יום שישי בשעה 12:30-15:00
 
קדם נבחרת 3
יום שני בשעה 14:00-17:00
ימי שלישי וחמישי בשעה 15:30-20:00
ימי שישי בשעה 12:30-16:00
 
נבחרת צעירה
ימי ראשון עד שישי (לא כולל ימי רביעי) בשעה 15:30-20:00
 
נבחרת
ימי ראשון עד שישי (לא כולל ימי רביעי) בשעה 15:30-21:00
 

 

בלט קלאסי

בלט קלאסי

פירוט

טכניקת הבלט הקלאסי מהווה בסיס לכל טכניקות המחול.
באמצעותה מגיע הרקדן לדיוק ושליטה בגופו ורוכש כלים חשובים להמשך התפתחותו.
זוהי שפה תנועתית הבנויה מתנועות מוגדרות ומובנות המאפשרות להגיע לרמות גבוהות של ביטוי אמנותי.


מורה: סתיו דניס ברקן
בלט קלאסי כיתות ב'-ג'
יום ראשון בשעה 18:45-19:45 אשכול פיס סטודיו א
'

מורה: רונה לרנר
בלט קלאסי כיתות ד'-ו'
יום שני בשעה 16:30-17:30 קריית התרבות סטודיו ד'
יום חמישי בשעה 16:30-17:30 קריית התרבות סטודיו ד'


מורה: לירון קיכלר
בלט קלאסי חטיבה+תיכון
יום שני בשעה 18:15-19:30 קריית התרבות סטודיו ד'

בלט קלאסי חטיבה
יום חמישי בשעה 17:30-19:00 קריית התרבות סטודיו ד'

בלט קלאסי תיכון
יום חמישי בשעה 19:00-20:30 קריית התרבות סטודיו ד'
 

מורה: מריה סלקטור
בלט קלאסי אדוונס חטיבה + תיכון 
יום ראשון בשעה 20:00-21:30 קריית התרבות סטודיו ד'
 

מורה: טלי פרץ לאור
בלט קלאסי מקצועי גילאי 18+ 
יום שישי בשעה 08:45-10:15 בית הלהקות סטודיו דואט

 

מודרני

מודרני

פירוט

מורה: עדי פלד
שיעורי המחול מודרני תורמים לפיתוח הקואורדינציה, חופש התנועה, היצירתיות ומודעות לשימוש בגוף במרחב האישי.
השיעור שם דגש על פיתוח איכויות תנועתיות ומוסיקליות, יכולות ההופעה של התלמיד, בניית כוח, גמישות ויציבה.
נשכלל את גופינו בחוויה מחולית מלמדת ומהנה תוך עבודה עם דמויים, מוסיקה מעניינת ומגוונת.
נלמד לעבוד על ההופעה האישית שלנו ונצלול לחוויה מעשירה גופנית ורוחנית.


מודרני ג'-ו'
יום שני בשעה 17:30-18:30 קריית התרבות סטודיו א'

מודרני חטיבה
יום שני בשעה 19:30-20:45 קריית התרבות סטודיו א'

מודרני תיכון
יום שני בשעה 20:45-22:15 קריית התרבות סטודיו א'
 

מורה: צביקה הייזיקאס
השפה התנועתית של צביקה המגיעה מתחום המחול המודרני פועלת בעזרת יצרים, רגשות ותחושות,
צחוק, תענוג, כאב ועוד...
נלמד איך ליהנות ממוזיקה קצבית, אחרת ושונה מהרגיל ומלאת תחושות עד קצות האצבעות.
בדרך העבודה של צביקה הוא מנסה ליצור חיבור בזמן אמת דרך התנועה.


מודרני חטיבה + תיכון
יום שלישי בשעה 19:30-21:00 קריית התרבות סטודיו ד'


מורה: שחר חרוסט
מחול עכשווי כיתות א'
יום חמישי בשעה 17:30-18:30 סטודיו בן יהודה 

מחול עכשווי כיתות ב'
יום חמישי בשעה 16:30-17:30 סטודיו בן יהודה 


מורה: אנאבל דביר
מודרני חטיבה תיכון
יום חמישי בשעה 18:45-20:15 סטודיו בן יהודה

מודרני מקצועי גילאי 18+

יום חמישי בשעה 20:15-21:45 סטודיו בן יהודה

מורה: קרן חורש בגון
מודרני מקצועי גילאי 18+
יום שלישי בשעה 08:45-10:15 בית הלהקות סטודיו סולו

ג'אז

ג'אז

פירוט

מורה: אורטל בשארי מגני
ג'אז כיתות ג'-ד'
יום ראשון בשעה 16:15-17:15 סביוני נצר
יום רביעי בשעה 16:15-17:15 סביוני נצר

ג'אז כיתות ה'-ו'

יום ראשון בשעה 17:15-18:15 סביוני נצר
יום רביעי בשעה 17:15-18:15 סביוני נצר

ג'אז כיתות ז'-ח'
יום ראשון בשעה 18:15-19:15 סביוני נצר
יום רביעי בשעה 18:15-19:15 סביוני נצר


מורה: שני משה
שיעורי הג'אז נוגעים במגוון רחב של סגנונות מאבני היסוד של המחול מודרני לג'אז לירי וג'אז עכשווי.
השיעור מבוסס על טכניקות שונות מעולם המחול והתנועה ומשלב בתוכו את הבסיס הקלאסי, את חופש התנועה של המחול המודרני
וגמישות, חוזק ויציבה טובה מעולמות היוגה והפילאטיס. כל אלה מקנים לרקדן כלים ובסיס גופני טוב המאפשר לחוות את הכיף שבתנועה ותזוזה.
אני מזמינה אתכם להעצים את היכולות שלכם וליהנות ביחד מהריקודים והפעילויות לאורך השנה.


ג'אז בייסיק כיתות ג'-ד'
יום ראשון בשעה 17:45-18:45 קריית התרבות סטודיו א'
יום רביעי בשעה 17:45-18:45 קריית התרבות סטודיו א'

ג'אז אטיטיוד כיתות ה'-ו'
יום ראשון בשעה 16:00-17:00 קריית התרבות סטודיו א'
יום רביעי בשעה 16:00-17:00 קריית התרבות סטודיו א'

ג'אז ג'וניור כיתות ז'-ח'
יום ראשון בשעה 18:45-19:45 קריית התרבות סטודיו א'
יום רביעי בשעה 18:45-19:45 קריית התרבות סטודיו א'

ג'אז פרו כיתות ט'-יב'
יום ראשון בשעה 19:45-20:45 קריית התרבות סטודיו א'
יום רביעי בשעה 19:45-20:45 קריית התרבות סטודיו א'


מורה: שני קליימן מגן
שיעורי ג'אז מקצועיים המתמקדים בטכניקה, וחיזוק הרקדן.
שיעורים המשלבים את כל סגנונות  הג'אז (לירי, היפהופ, מחזות זמר ועוד).
שיעורים אילו חושפים את הרקדן לעולם הקצב, הבמה ומשלבים בתוכם ביטוי אישי והנאה.
על  מנת להטיב ולהתקדם מומלץ לשלב שיעור בלט קלאסי/ מחול מודרני.


ג'אזיקים כיתות ג'-ד'
יום שני בשעה 15:45-16:45 קריית התרבות סטודיו ב'
יום רביעי בשעה 15:45-16:45 קריית התרבות סטודיו ב'

ילדוג'אז כיתות ה'
יום שני בשעה 17:45-18:45 קריית התרבות סטודיו ב'
יום רביעי בשעה 19:15-20:15 קריית התרבות סטודיו ב'

ג'אזאין כיתות ו'-ז' 
יום שני בשעה 16:45-17:45 קריית התרבות סטודיו ב'
 יום רביעי בשעה 16:45-17:45 קריית התרבות סטודיו ב'


מורה: דליה שמריהו
ג'אז כיתות ג'-ד'
יום רביעי בשעה 16:00-17:00 סטודיו בן יהודה

ג'אז כיתות ה'-ו'

יום רביעי בשעה 17:00-18:00 סטודיו בן יהודה

ג'אז כיתות ז'-ח'
יום רביעי בשעה 18:00-19:00 סטודיו בן יהודה

ג'אז כיתות ט'-יב'
יום רביעי בשעה 19:00-20:00 סטודיו בן יהודה


מורה: נירית עמרני
שיעורי ג'אז לירי סוחפים ודינאמיים, השיעור משלב אלמנטים טכניים מעולם הבלט הקלאסי והמחול העכשווי.
בשיעור נתמקד בתנועתיות במרחב, רגש ועוצמה פיזית.
ננסה להגיע לגבולות חדשים ומעצימים.
בואו נלמד לרקוד עד כלות הנשימה!​


ג'אז לירי גילאי 18+
יום שני בשעה 20:00-21:30 קריית התרבות סטודיו ב'
 

מורה: רותם לב סימנה

ג'אז מקצועי גילאי 18+ רקדנים ומורים למחול
ג'אז לירי- מודרני מקצועי למורים למחול ולרקדנים בוגרים.
שיעור ברמה טכנית גבוהה, חימום המבוסס על הטכניקה הקלאסית והמודרנית בתחום הג'אז.
בשיעור יקבלו המורים והרקדנים טיפים לעבודה עם תלמידים צעירים, יינתן דגש על מתודיקה והכוונה להוראה נכונה.
שיעור לגוף ולנפש, עבודה גופנית מעמיקה תוך אווירה טובה ונעימה. אין גיל לריקוד, יש אהבה ורצון.
פתיחה טובה לבוקר יום שישי.


יום שלישי בשעה 10:30-12:00 בית הלהקות סטודיו סולו
יום שישי בשעה 10:15-11:45 בית הלהקות סטודיו סולו

ג'אז נשים
צעדים ראשונים בעולם המחול, למידת מגוון סגנונות הג'אז - לירי, מודרני, מחזות זמר, היפ-הופ, פאנק ועוד.
בשיעור נעבוד על טכניקה, גמישות, יציבה, קואורדינציה, כוח, קצב ונגיע רחוק אל החיבור בין הגוף לנפש.
השיעורים באווירה מקצועית ומיועדים למתחילים/ות ולכאלה שרקדו בעבר כאחד.
פותחים את בוקר שישי ומשאירים אנרגיה לכל הסופ"ש בכיף ובהנאה. מוזמנים ומוזמנות להגשים חלום.


יום שישי בשעה 08:30-10:00 בית הלהקות סטודיו סולו

מורה: יובל טביב
ג'אז נשים
יום שני בשעה 19:30-21:00 אשכול פיס סטודיו ב'

 

פולקלור

פולקלור

פירוט

משולב ב'1
יום ראשון בשעה 17:00-17:45 בלט קלאסי עם המורה סתיו דניס ברקן – אשכול פיס סטודיו א'
יום ראשון בשעה 18:00-18:45 פולקלור עם המורה שחר חרוסט – אשכול פיס סטודיו ב'
יום חמישי בשעה 16:30-17:30 מודרני עם המורה עדי פלד – קריית התרבות סטודיו ב'
 
משולב ב'2
יום שני בשעה 17:30-18:15 בלט קלאסי עם המורה לירון קיכלר – קריית התרבות סטודיו ד'
יום שני בשעה 18:15-19:15 מודרני עם המורה עדי פלד – קריית התרבות סטודיו א'
יום רביעי בשעה 18:30-19:15 פולקלור עם המורה שני קליימן מגן – קריית התרבות סטודיו ב'
 
משולב ג'-ד'
יום ראשון בשעה 17:45-18:45 בלט קלאסי עם המורה סתיו דניס ברקן – אשכול פיס סטודיו א'
יום ראשון בשעה 18:45-19:45 פולקלור עם המורה שחר חרוטס – אשכול פיס סטודיו ב'
יום שלישי בשעה 16:30-17:30 היפ הופ עם המורה טל אסרף – אשכול פיס סטודיו ב'


 

היפ הופ

היפ הופ

פירוט

מורה: אתי אסתר סוויסה
היפ הופ הוא סגנון מחתרתי המכיל בתוכו המון סגנונות כגון: Funk old school, New style, Jazz ,Funk  ועוד...
בשנים האחרונות תחום ההיפ הופ תפס תאוצה המונית בכל העולם!
בשיעורי ההיפ הופ שלי נלמד מגוון סגנונות שונים ומגוונים מתוך עולם ההיפ הופ.
נרקוד על מוזיקת MTV חדשה ופופולרית! נלמד מקצבים שונים, נעבוד על חוזק וניקיון התנועה, סיבולת לב ריאה, מימיקה וכו'.
שיעור עם הרבה אנרגיה שמתאים לכל הרמות.
ההנאה מובטחת לכולם!


היפ הופ כיתות ד'-ה'
יום רביעי בשעה 16:15-17:15 אשכול פיס סטודיו ב'

היפ הופ כיתות ו'-ח'
יום רביעי בשעה 17:15-18:15 אשכול פיס סטודיו ב'
 


מורה: טל אסרף
ריקוד ההיפ הופ הינו סגנון הרחוב הפופולארי והידוע שמגיע אלינו היישר מרחובות ניו יורק
כולל בתוכו את סגנונות ה"פאנק", "פופינג", "לוקינג", "סטריט" ו"ניו סטייל היפ הופ".
תנועות חדות ואנרגיות גבוהות.
שיעור קצבי וסוחף המשלב בתוכו מוסיקה מדליקה קצבית ועדכנית היישר מהקליפים הכי חמים בסצנת ההיפ הופ העולמית.
השיעור מתאים לבנות ובנים כאחד, בעלי ניסיון בתחום או שרוצים לחוות אותו לראשונה.


היפ הופ כיתות ג'-ד'
יום שלישי בשעה 17:30-18:30 אשכול פיס סטודיו ב'

היפ הופ כיתות ה'-ו'
יום שלישי בשעה 18:30-19:30 אשכול פיס סטודיו ב'

היפ הופ חט"ב + תיכון
יום שלישי בשעה 19:30-20:45 אשכול פיס סטודיו ב'
 

מורה: בתאל בתו מלקו
שיעור היפ הופ העובד על יכולת הופעה על במה וחידוד התנועה הייחודית של כל תלמיד.
בשיעור נעבוד על שיפור סיבולת לב ריאה, כושר גופני וביטחון עצמי,
נעבוד על כל טכניקות ההיפ הופ מהייסוד.
בשיעור נלמד את כל סגנונות ההיפ הופ מילולית ופיזית בהתאם לגיל הרקדנים, וכך התלמיד ישתפר וירכוש מידע שיעזור לו בהמשך הדרך.

 
היפ הופ כיתות ג'-ד'
יום חמישי בשעה 16:00-17:00 סביוני נצר 

היפ הופ כיתות ה'-ו'
יום חמישי בשעה 15:00-16:00 סביוני נצר 
יום חמישי בשעה 17:00-18:00 סביוני נצר 

ברייקדאנס

ברייקדאנס

פירוט

ברייקדאנס הוא ריקוד רחוב שהתפתח כחלק מתרבות ההיפ הופ בקרב נערים ברובע הברונקס שבעיר ניו-יורק. ברייקדאנס לרוב רוקדים לצלילי מוזיקת היפ הופ או פאנק שמותאמת לסגנון ריקוד הברייקדאנס.
תחום הברייקדאנס הוא סוג של ריקוד אקרובטי המהווה את אחד מיסודות תרבות ההיפ הופ.
הריקוד מאופיין בתנועות קטועות וחדות משולבות בתנועות גליות זורמות תוך שילוב אקרובטיקת רצפה האופיינית לתחום זה.


מורה: יהונתן סמאין
ברייקדאנס מתחילים
יום ראשון בשעה 19:00-19:45 שכונת העמק סטודיו וואלי
ברייקדאנס מתחילים
יום שלישי בשעה 19:00-19:45 קריית התרבות סטודיו ב'
ברייקדאנס מתחילים
יום חמישי בשעה 18:00-18:45 סביוני נצר
 
ברייקדאנס מתקדמים
יום שלישי בשעה 19:45-20:30 קריית התרבות סטודיו ב'
ברייקדאנס מתקדמים
יום חמישי בשעה 18:45-19:30 סביוני נצר

 

סטפס

סטפס

פירוט

שיעור הסטפס חושף את הרקדן לעולם של קצב, זרימה, אלתור, תנועה ותיפוף גוף.
חגיגה של מקצבים של כל הגוף ובמיוחד כפות הרגליים.


מורה: ערן שמשי
סטפס מתחילים יום שני בשעה 18:00-19:00 אשכול פיס סטודיו ב'
סטפס מתקדמים יום שני בשעה 19:00-20:15 אשכול פיס סטודיו א'
סטפס בוגרים יום שני בשעה 20:15-21:45 אשכול פיס סטודיו א'

 

פלמנקו

פלמנקו

פירוט

ריקוד הפלמנקו הוא מיזוג של אצילות ועוצמה, מוסיקה סוחפת והרבה אופי ונשמה.
שיעורי הפלמנקו כוללים הקנייה של המיומנות הטכנית הייחודית לפלמנקו (עבודת רגליים וידיים),
טיפוח יציבה, החזקת גוף, למידה של סגנונות ריקוד ומוסיקה שונים מתרבות ספרד.
במסגרת השיעור נלמד סגנונות הפלמנקו, עבודה על כוריאוגרפיות, שימוש באביזרים: מניפה, מנטון (צעיף ספרדי) ואימפרוביזציה תוך כדי הדגשת הסגנון האישי וההבעה הייחודית של כל רקדן.
כמו כן, רקדני תחום הפלמנקו ייקחו חלק בפעילויות העשרה מתוך עולם הפלמנקו - שמטרתן הבנה מעמיקה של תרבות הפלמנקו בכלל וחיבור לריקוד הפלמנקו בפרט.


מורה: דנה אבי אנגלנדר
פלמנצ'יק מתחילות יום רביעי בשעה 16:30-17:15 שכונת העמק סטודיו וואלי
פלמנצ'יקט גילאי 3-4 יום רביעי בשעה 17:15-17:50 שכונת העמק סטודיו וואלי
 

מורה: יונית מודן קלינרמן
פלמנצ'יק מתחילות יום ראשון בשעה 16:30-17:15 סביוני נצר
פלמנצ'יקט גילאי 3-4 יום ראשון בשעה 17:15-17:50 סביוני נצר
 

פלמנקו ממשיכות – אשכול פיס
יום שני בשעה 17:15-18:00 באשכול פיס סטודיו א' - פלמנקו עם המורה דנה אבי אנגלנדר
יום רביעי בשעה 17:15-18:00 באשכול פיס סטודיו א' - בלט עם המורה אינגריד עבוד
 

פלמנקו עתודה ללהקה – מתנ"ס וואלי
יום ראשון בשעה 18:15-19:00 בשכונת העמק סטודיו וואלי  - בלט עם המורה יונית מודן קלינרמן
יום רביעי בשעה 18:00-18:45 בשכונת העמק סטודיו וואלי  - פלמנקו עם המורה דנה אבי אנגלנדר
 

פלמנקו עתודה ללהקה – אשכול פיס
יום שני בשעה 18:00-18:45 באשכול פיס סטודיו א' - פלמנקו עם המורה דנה אבי אנגלנדר
יום רביעי בשעה 16:30-17:15 באשכול פיס סטודיו א' - בלט עם המורה אינגריד עבוד

 

מחול ותנועה לגיל הרך

מחול ותנועה לגיל הרך

פירוט

שיעורי תנועה ומחול לגיל הרך מאפשרים מפגש ראשוני עם עולם המחול והבמה, דרך להבעה עצמית, פיתוח היצירתיות והדמיון ושיפור היציבה, התמצאות במרחב, שיווי משקל וקואורדינציה.
השיעורים בנויים באופן חוויתי תוך התייחסות לעולמם הפנימי של הילדים.
השיעור משלב תנועה יצירתית, משחק וריקוד בשילוב אלמנטים בסיסיים מעולם הבלט ובשימוש רב בדמיון.
דקלומים, אביזרים שונים, מוזיקה מגוונת בדגש על הנאה, כיף ושמחה. 

להלן פירוט החוגים לגיל הרך לפי מורים:

מורה: עמית בטיטו
מחול לגיל הרך טרום חובה יום ראשון בשעה 17:15-18:00 קריית התרבות סטודיו ב'
מחול יצירתי גן חובה יום ראשון בשעה 18:00-18:45 קריית התרבות סטודיו ב'
 

מורה: רונית עוז
מחול לגיל הרך טרום חובה יום שני בשעה 17:15-18:00 שכונת העמק סטודיו וואלי
מחול לגיל הרך טרום חובה יום שלישי בשעה 17:15-18:00 קריית התרבות סטודיו ב'
מחול לגיל הרך טרום חובה יום שלישי בשעה 18:00-18:45 קריית התרבות סטודיו ב'
מחול לגיל הרך טרום חובה יום חמישי בשעה 17:15-18:00 שכונת העמק סטודיו וואלי
 
מחול יצירתי גן חובה יום שלישי בשעה 16:30-17:15 קריית התרבות סטודיו ב'
מחול יצירתי גן חובה יום חמישי בשעה 18:00-18:45 שכונת העמק סטודיו וואלי
 

מורה: שני קליימן מגן
מחול יצירתי גן חובה יום שלישי בשעה 16:45-17:30 קריית התרבות סטודיו ד'
מחול לגיל הרך טרום חובה יום שלישי בשעה 17:30-18:15 קריית התרבות סטודיו ד'


מורה: שירי רובנס
מחול לגיל הרך טרום חובה יום רביעי בשעה 17:15-18:00 סביוני נצר
מחול יצירתי גן חובה יום רביעי בשעה 18:00-18:45 סביוני נצר
מחול בכיף לכיתות א'
יום רביעי בשעה 16:30-17:15 סביוני נצר
מחול בכיף לכיתות ב'
יום רביעי בשעה 18:45-19:15 סביוני נצר


שרון ספורט
מורה: שרון בלס

החוג משלב את תחומי התעמלות הקרקע תוך פיתוח כושר גופני.
במהלך השיעורים נפעל בתנועה תוך פיתוח כל המיומנויות המוטוריות בלווי מוסיקה ומשחק.

שרון ספורט גילאי 3-4 טרום חובה יום שני 16:45-17:30 סביוני נצר
שרון ספורט גילאי 3 טרום טרום חובה יום שלישי 17:25-18:10 מתנ"ס וואלי

חוג התעמלות קרקע ומכשירים, ומכיל בתוכו תרגילי יסוד מתחום ההתעמלות והמחול,
עבודת חיזוק גופני עם דגש על תמיכה רגשית התואמת את גיל וצרכי הילדים.

שרון ספורט גילאי 5-6 גן חובה מתחילים יום שני 17:30-18:15 סביוני נצר
שרון ספורט כיתות א'-ב' מתקדמים יום שני 18:15-19:15 סביוני נצר

שרון ספורט כיתות א'-ב' מתקדמים יום חמישי 17:00-18:00 סטודיו דאנ"צ

ספורטגן – התעמלות התפתחותית לגיל הרך
בחוג ההתעמלות נתמקד על שיפור וחיזוק היכולות והמיומנויות המוטוריות של הילד,
בעזרת משימות תנועתיות אישיות וקבוצתיות, משחק, מוסיקה ואביזרים שונים.
תוך שימת דגש ליכולתו האישית של כל ילד.


מורה: אסתר שקד
ספורטגן גילאי 2.5-3.5 יום שני 17:45-18:30 סטודיו דאנ"צ
ספורטגן גילאי 3.5-4.5 יום שני 17:00-17:45 סטודיו דאנ"צ

ספורטגן גילאי 2.5-3.5 יום רביעי 17:45-18:30 ביה"ס ארגמן
ספורטגן גילאי 3.5-4.5 יום רביעי 17:00-17:45 ביה"ס ארגמן
ספורטגן גן חובה (גילאי 5 ומעלה) יום רביעי 18:30-19:15 ביה"ס ארגמן

 

מחול לטיני

מחול לטיני

פירוט

שיעור המשלב בתוכו את יסודות המחול הלטיני, צעדי בסיס של מגוון ריקודים לטינים - סמבה, צ'ה צ'ה, סלסה, למבדה וריקודי שורות ברזילאים.
עבודה על כוריאוגרפיות וטכניקה.
השיעורים מועברים לצלילי מוסיקה עכשווית, קצבית ומוכרת.
חוויה לטינית סוחפת ומשחררת שאסור לפספס.


מורה: אביטל רוטמן
מחול לטיני גן חובה – כיתות א' יום רביעי בשעה 17:45-18:30 קריית התרבות סטודיו ד'
מחול לטיני כיתות ב'-ג' יום רביעי בשעה 17:00-17:45 קריית התרבות סטודיו ד'
מחול לטיני כיתות ד'-ו' יום רביעי בשעה 16:15-17:00 קריית התרבות סטודיו ד'

 

זומבה טומיק

זומבה טומיק

פירוט

זומבה לילדים - אימון כושר גופני המותאם במיוחד לילדים.
בשיעור אנו רוקדים ולומדים ריקודים המבוססים על צעדים פשוטים, בקצב אינטנסיבי, לצלילי מוסיקת עולם
מקפיצה ומהנה.
משפר סיבולת לב ריאה, קואורדינציה, שיווי משקל ויציבה.
זומבה לילדים מעודדת חינוך לאורח חיים בריא.
דרך קלה ומהנה לעשות כושר.


מורה: אלינור גראמה
זומבה טומיק כיתות ב'-ו' יום שלישי בשעה 16:15-17:00 קריית התרבות סטודיו ג'
זומבה טומיק גן חובה – כיתות א' יום שלישי בשעה 17:00-17:45 קריית התרבות סטודיו ג'
זומבה טומיק כיתות ב'-ו' יום שלישי בשעה 18:15-19:00 שכונת העמק סטודיו וואלי
 


 

ריקודי בטן

ריקודי בטן

פירוט

מורה: יוליה גורבנוב
ריקודי בטן מתקדמות יום רביעי בשעה 19:30-20:30 קריית התרבות סטודיו ד'
 

מורה: מימי בן ברוך
ריקודי בטן יום שני בשעה 20:15-21:15 שכונת העמק סטודיו וואלי

אלתור בתנועה

אלתור בתנועה

פירוט

התנסות תנועתית ויצרתית במגוון עשיר של סגנונות מוזיקליים.
שיעור משחרר ומשמח המתאים לנשים בכל הגילאים.
בחוג אנו נעות ומאלתרות לפני הנחיית המורה, המוסיקה והרגשתנו הפנימית.
"מסאג' לנשמה" - תיאור החוג מפי אחת המשתתפות.


מורה: רוני זוהר
אלתור בתנועה יום שישי בשעה 08:30-09:45 קריית התרבות סטודיו א'
 

מחול מקצועי לגילאי 18 ומעלה

מחול מקצועי לגילאי 18 ומעלה

פירוט

מורה: נירית עמרני
ג'אז לירי גילאי 18+ יום שני בשעה 20:00-21:30 קריית התרבות סטודיו ב'
 

מורה: רותם לב סימנה
ג'אז מקצועי גילאי 18+ יום שלישי בשעה 10:30-12:00 בית הלהקות סטודיו סולו
ג'אז מקצועי גילאי 18+ יום שישי בשעה 10:15-11:45 בית הלהקות סטודיו סולו
 

מורה: קרן חורש בגון
מודרני מקצועי גילאי 18+ יום שלישי בשעה 08:45-10:15 בית הלהקות סטודיו סולו
 

מורה: טלי פרץ לאור
בלט קלאסי מקצועי גילאי 18+ -יום שישי בשעה 08:45-10:15 בית הלהקות סטודיו דואט

עיצוב וחיטוב

עיצוב וחיטוב

פירוט

מורה: אתי בן טוב
עיצוב דינאמי
יום ראשון בשעה 18:45-19:45 סטודיו בית הפנאי
יום רביעי בשעה 18:45-19:45 סטודיו בית הפנאי
יום שישי בשעה 08:45-09:45 סטודיו בית הפנאי
 
עיצוב
יום שלישי בשעה 20:00-21:00 שכונת העמק סטודיו וואלי
 

מורה: לידור ויטמן
עיצוב דינאמי
יום ראשון בשעה 20:00-21:00 סביוני נצר
יום רביעי בשעה 20:00-21:00  סביוני נצר
 

מורה: לירון בירן
אימון נשים
יום ראשון בשעה 20:00-21:00 שכונת העמק סטודיו וואלי
יום רביעי בשעה 20:00-21:00 שכונת העמק סטודיו וואלי

אימון נערות
אימון ייחודי המותאם לנערות בגילאי 12-10.
האימון מפתח את מרכיבי הכושר השונים: כוח, סבולת, גמישות, שיווי משקל וקואורדינציה, תורם לשיפור הכושר, היציבה, מיומנויות התנועה, המודעות הגופנית והבריאות הכללית, ומקנה הרגלים לחיים פעילים ותנועתיים.
האימון כולל מגוון רחב של פעילויות, תכנים ואביזרים, מלווה במוסיקה, בקצב, באנרגיה ובאתגר, והכל, כדי לעודד להתמדה, להנאה ולאהבה לפעילות גופנית.
אז אם נמאס לך מחדר הכושר, אין לך זמן, ובריאותך חשובה לך , זהו האימון בשבילך!


יום רביעי בשעה 19:00-19:45 שכונת העמק סטודיו וואלי

אימונטנסיבי גברים
אימון קצר, מהיר ואינטנסיבי להשגת כושר ובריאות אופטימליים.
האימון הוא פונקציונלי, מתבסס על תנועות שגרתיות מחיי היום יום, כולל מגוון רחב של תרגילים מאתגרים ומשתמש במשקל הגוף ובאביזרים שונים.
ב- 30 דקות נעבוד על מספר רב של שרירים במקביל, נפעיל את שרירי הליבה, נפתח את הסבולת לב -ריאה, נשפר את שיווי המשקל והגמישות, נגביר את המטבוליזם ונשרוף המון קלוריות, גם שעות לאחר האימון.
אז אם נמאס לך מחדר הכושר, אין לך זמן, ובריאותך חשובה לך , זהו האימון בשבילך!


יום ראשון בשעה 21:00-21:30 שכונת העמק סטודיו וואלי
יום רביעי בשעה 21:00-21:30 שכונת העמק סטודיו וואלי


מורה: שוש דרעי
עיצוב גוף
יום ראשון בשעה 20:00-21:00 קריית התרבות סטודיו ב'
יום רביעי בשעה 20:15-21:15 קריית התרבות סטודיו ב'

 

TRX

TRX

פירוט

אימון הTRX מבוסס על רצועות כושר מיוחדות המאפשרות לבצע תרגילים מורכבים ולשפר את הכושר הגופני.
האימון כולל עבודה על כוח, גמישות, יציבות, קואורדינציה ואירובי.
האימון מתאים לכל אחד ואחת בכל גיל ובכל רמת כושר.
האימונים הינם בקבוצות קטנות וכל משתתף מקבל יחס אישי הכולל מדידות תקופתיות ותפריט תזונתי
המותאם לפעילות גופנית כדי לקדמו ליעדים שהציב לעצמו.

קבוצה 1
ימי שני וחמישי בשעה 18:30-19:15 בית הפנאי

קבוצה 2
ימי שני וחמישי בשעה 19:15-20:00 בית הפנאי

פלדנקרייז

פלדנקרייז

פירוט

שיטת הפלדנקרייז עוסקת ביציבה ובמודעות בתנועה ומלמדת את האדם להתנהל טוב יותר עם גופו.
השיטה מאפשרת יציבה זקופה ללא מאמץ, שיפור הגמישות, הקלה על נשימה וחן תנועתי, תוך מתן כבוד לגוף האנושי. מודעות לאופן בו אנו מפעילים את השרירים ואת השלד מאפשרת ללמוד לשחרר מתח שרירי המצטבר בגוף ולהתנועע בקלות רבה יותר ובנינוחות.
בכל גיל ניתן להינות משיטת פלדנקרייז.
המתרגל לומד לארגן את גופו ותנועתו בצורה טובה ויעילה יותר.
כתוצאה מכך מתרחבת יכול התנועה שלו ובמקרים רבים מוקלים או נעלמים כאבים ומגבלות שמקורם בארגון לקוי של התנועה והגוף (כאבים הקשורים ליציבה, לבעיות מפרקים, כאבי גב, לבעיות קואורדינציה ושיווי משקל).


מורה: סמדר פאז
פלדנקרייז יום שני בשעה 10:00-10:45 סטודיו בית הפנאי
פלדנקרייז יום רביעי בשעה 17:30-18:15 קריית התרבות סטודיו ג'
פלדנקרייז יום חמישי בשעה 09:00-09:45 סטודיו בית הפנאי
 

מורה: מרב כהן
פלדנקרייז יום ראשון בשעה 17:30-18:15 קריית התרבות סטודיו ג'
פלדנקרייז יום ראשון בשעה 18:30-19:15 קריית התרבות סטודיו ג'
פלדנקרייז יום שני בשעה 08:30-09:15 קריית התרבות סטודיו ב'
פלדנקרייז יום שני בשעה 09:25-10:10 קריית התרבות סטודיו ב'
פלדנקרייז יום רביעי בשעה 08:30-09:15 קריית התרבות סטודיו ב'
פלדנקרייז יום רביעי בשעה 09:25-10:10 קריית התרבות סטודיו ב'


 

פילאטיס

פילאטיס

פירוט

מורה: מירי טסלפפה
קבוצות בוקר
פילאטיס מזרן יום ראשון בשעה 10:00-11:00 סטודיו בית הפנאי
פילאטיס מזרן
יום שלישי בשעה 10:00-11:00 סטודיו בית הפנאע
פילאטיס מזרן יום רביעי בשעה 10:00-11:00 סטודיו בית הפנאי
קבוצות ערב
פילאטיס מזרן יום ראשון בשעה 20:00-21:00 סטודיו בית הפנאי
פילאטיס מזרן יום ראשון בשעה 21:00-22:00 סטודיו בית הפנאי

פילאטיס מזרן יום שלישי בשעה 17:00-18:00 סטודיו בית הפנאי
פילאטיס מזרן יום שלישי בשעה 20:00-21:00 סטודיו בית הפנאי

פילאטיס מזרן יום חמישי בשעה 17:00-18:00 סטודיו בית הפנאי
 

מורה: עליזה דן
פילאטיס מזרן יום שני בשעה 19:30-20:30 קריית התרבות סטודיו ג'
פילאטיס מזרן יום שני בשעה 20:30-21:30 קריית התרבות סטודיו ג'

פילאטיס מזרן יום רביעי בשעה 19:30-20:30 קריית התרבות סטודיו ג'
פילאטיס מזרן יום רביעי בשעה 20:30-21:30 קריית התרבות סטודיו ג'
 

מורה: מור דיפני
פילאטיס מזרן יום שלישי בשעה 20:00-21:00 סביוני נצר
פילאטיס מזרן יום חמישי בשעה 20:00-21:00 סביוני נצר

 

התעמלות

התעמלות

פירוט

מורה: מירי טסלפפה
התעמלות בריאותית יום ראשון בשעה 09:00-10:00 סטודיו בית הפנאי
התעמלות בריאותית יום שלישי בשעה 09:00-10:00 סטודיו בית הפנאי
 

מורה: אתי בן טוב
התעמלות בונה עצם יום ראשון בשעה 17:45-18:45 סטודיו בית הפנאי
התעמלות בונה עצם יום רביעי בשעה 17:45-18:45 סטודיו בית הפנאי
 

מורה: קרני קידר
התעמלות בונה עצם יום שני בשעה 07:30-08:30 קריית התרבות סטודיו א'
התעמלות בונה עצם יום שני בשעה 08:30-09:30 קריית התרבות סטודיו א'
התעמלות בונה עצם יום חמישי בשעה 07:30-08:30 קריית התרבות סטודיו א'
התעמלות בונה עצם יום חמישי בשעה 08:30-09:30 קריית התרבות סטודיו א'


מורה: אביבית זהבי בינשטוק
אנרגיה לתנועה שלך - אימון שרירי הליבה, שיטה המשלבת את עקרונות הפילאטיס, היוגה והמחול
תוך כדי מוזיקה סוחפת ונעימה ברצף תנועתי מאוזן, תוך כדי מעגליות ודגש על נשימה.
תרגול והתמדה באימון זה יובילו לחיזוק שרירי הליבה, שיפור היציבה, עיצוב הגוף ושיפור הגמישות.
כמו כן באימון מתבצעים מעגלי כוח ונעשה שימוש עם אביזרים שונים.


אנרגיה לתנועה שלך יום שלישי בשעה 18:45-19:45 סטודיו בית הפנאי
אנרגיה לתנועה שלך
יום חמישי בשעה 20:30-21:30 סטודיו בית הפנאי

יוגה

יוגה

פירוט

יוגה:
שיעורי יוגה מגוונים ויצירתיים, שבאים ללמד יוגה באופן מקצועי ואחראי, להתחזק, לקבל השראה ולהחזיר תנועה לגוף. הכלים הנרכשים מלווים את האדם לאורך כל היום, מחזקים ומשפרים את התנועה ומפיגים לחצים.

יוגה תרפיה:
שיעור הנותן מענה משולב להיבטים הפיזיים והרגשיים של האדם, ע"י תרגול יוגה ייחודי, 
המתנהל בקצב מתון ונינוח ומאפשר לגוף ריפוי ורווחה.
מתאים להתמודדות עם מגבלה או קושי, בעיות אורטופדיות, עומס רגשי, התאוששות ממחלה או פציעה ועוד.


מורה: ליאת ירון
יוגה יום שני בשעה 20:30-21:40 סטודיו בית הפנאי
יוגה יום רביעי בשעה 20:00-21:10 סטודיו בית הפנאי
יוגה תרפיה יום רביעי בשעה 08:15-09:15 סטודיו בית הפנאי

 

טאיצ'י

טאיצ'י

פירוט

טאיצ'י הינו מדיטציה בתנועה, התרגול ממריץ את זרימת הדם, משפר תפקוד איברים פנימיים ותפקוד עצבי,
משחרר ומגמיש את המפרקים, מחזק מערכת חיסונית וכן יעיל לטיפול בבעיות גב.
כמו כן, עוזר בריכוז, שיפור היציבה ושיווי משקל.
הטאיצ'י מתאים לכל אחד ובכל גיל.


מורה: אהרון חדוות
טאיצ'י יום שלישי בשעה 20:30-22:00 קריית התרבות סטודיו ג'

 

מתיחות וכוח

מתיחות וכוח

פירוט

מורה: גליה ואן מירופ
שיעור מתיחות וכוח
יום שלישי בשעה 18:15-19:00 בית הלהקות סטודיו טריו

 

זומבה

זומבה

פירוט

מורה: אביטל רוטמן
זומבה נערות
יום שני בשעה 19:30-20:15 סביוני נצר

זומבה נשים
יום שני בשעה 20:15-21:00 סביוני נצר